Rozkład jazdy na trasie Warszawa - Orneta

 

Wróc do całego rozkładu 

UWAGA !!  Rozkład ważny od 7.05.2013

Dworce i przystanki

Godziny odjazdów

A1

A2

A3

A4

A5

Warszawa, Pl. Defilad, Parking PKiN

8:20U

13:50U

15:40U

16:30U

18:30U

Modlin Lotnisko, dla wsiadających

I

14:35U

I

17:15U

19:15U

Olsztynek, Rynek, ul. Staromiejska

11:10U

16:45U

18:30U

19:25U

21:20U

Olsztyn, Kortowo

11:35U

17:10U

18:55U

19:50U

21:45U

Olsztyn, ul. Niepodległości przy Straży Pożarnej

11:38U

17:13U

18:58U

19:53U

21:48U

Olsztyn, Dworzec PKS - przyjazd

11:40U

17:15U

19:00U

19:55U

21:50U

Olsztyn, Dworzec PKS - odjazd

11:45U

18:00U

19:00U

20:10U

21:50U

Olsztyn, ul. Limanowskiego

I

I

I

I I

Olsztyn, Szpital MSWiA

11:50U

18:05U

19:05U

20:15U

21:55U

Dywity - Agro Helena

11:55U

18:10U

19:10U

20:20U

22:00U

Dywity - Gminny Ośrodek Kultury

11:56U

18:11U

19:11U

20:21U

22:01U

Dywity - Grzybowa

11:57U

18:12U

19:12U

20:22U

22:02U 

Stary Dwór

12:12U

18:27U 19:27U 20:37U 22:17U 

Dobre Miasto, ul. Jana Pawła II

12:16U

18:31U

19:31U

20:41U

22:21U

Kunik

12:20U

18:35U

19:35U

20:45U

22:25U

Praslity

12:24U

18:39U

19:39U

20:49U

22:29U

Rogiedle kol.

12:27U

18:42U

19:42U

20:52U

22:32U

Rogiedle skrzyż.

12:28U

18:43U

19:43U

20:53U

22:33U 

Zagony

12:31U

18:46U

19:46U

20:56U

22:36U

Lubomino – Bloki

12:34U

18:49U

19:49U

20:59U

22:39U

Lubomino

12:35U

18:50U

19:50U

21:00U

22:40U

Lubomino – Urząd Gminy

12:36U

18:51U

19:51U

21:01U

22:41U

Karbowo

12:40U

18:55U

19:55U

21:05U

22:45U

Orneta, ul. Żelazna, Dworzec PKS

12:45U

19:00U

20:00U

21:10U

22:50U

UWAGA !!!

 

Zmiana miejsca odjazdu autokarów z Lotniska Modlin!!

 

Autokary nie podjeżdżają bezpośrednio pod terminal Lotniska. Przed odbyciem podróży sprawdź dokładną lokalizację przystanku.

Pasażerowie chcący odbyć podróż z przystanku Modlin Lotnisko powinni posiadać bilet.

Nie są przyjmowane rezerwacje z tego przystanku.

U - nie kursuje 25.XII i w pierwszy dzień Wielkanocy

I - nie zatrzymuje się na danym przystanku

Nasza flota

11-130 ORNETA, ul. Krośnieńska 7, tel./fax: (55) 24 21 589, tel. (55) 24 23 660, e-mail: biuro@radex.net.pl