Rozkład jazdy na trasie Orneta - Warszawa

Wróc do całego rozkładu

UWAGA !!  Rozkład ważny od 7.05.2013

Dworce i przystanki

Godziny odjazdów

A1

A2

A3

A4

Orneta, DWORZEC

4:50U

5:35U

7:45UP

12:40UP

Karbowo

4:55U

5:40U

7:50UP

12:45UP

Lubomino – Urząd Gminy

4:59U

5:44U

7:54UP

12:49UP

Lubomino

5:00U

5:45U

7:55UP

12:50UP

Lubomino – Bloki

5:01U

5:46U

7:56UP

12:51UP

Zagony

5:04U

5:49U

7:59UP

12:54UP

Rogiedle skrzyż.

5:07U

5:52U

8:02UP

12:57UP

Rogiedla kol.

5:08U

5:53U

8:03UP

12:58UP

Praslity

5:11U

5:56U

8:06UP

13:01UP

Kunik

5:15U

6:00U

8:10UP

13:05UP

Dobre Miasto ul. J. Pawła II

5:19U

6:04U

8:14UP

13:09UP

Stary Dwór

5:23U

6:08U

8:18UP

13:13UP

Dywity – Agro Helena

5:41U

6:26U

8:36UP

13:31UP

Dywity - Gminny Ośrodek Kultury 1,2

5:42U

6:27U

8:37UP

13:32UP

Dywity - Grzybowa 1,2

5:43U

6:28U

8:38UP

13:33UP

Olsztyn, Szpital MSWiA

5:48U

6:33U

8:43UP

13:38UP

Olsztyn ul. Limanowskiego 

5:50U

6:35U

8:45UP

13:40UP

Olsztyn, Dworzec PKS - dla wysiadających

5:55Up

6:40Up

8:50Up

13:45UPp

Olsztyn, Dworzec PKS - STANOWISKO 8

6:10Uo

7:00Uo

9:00Uo

14:00Uo

Olsztyn ul. Warszawska przed STATOIL

6:13U

7:03U

9:03U

14:03U

Olsztyn ul. Niepodległości przy Straży Pożarnej

I

I

I

I

Olsztyn KORTOWO

6:15U

7:05U

9:05U

14:05U

Olsztynek Rynek, ul. Staromiejska

6:40U

7:30U

9:30U

14:30U

Modlin Lotnisko, dla wysiadających

I

9:40U

11:40U

16:40U

Warszawa, Pl. Defilad, Parking PKiN

9:35U

10:25U

12:25U

17:25U

Warszawa, Lotnisko im. F. Chopina

10:00U

I

12:50U

I

Uwaga - godziny przyjazdu na Lotnisko im. F. Chopina mogą ulec opóźnieniu w zależności od utrudnień w ruchu w Warszawie.

Proszę  uwzględnić ten fakt przy planowaniu podróży.

U - nie kursuje 25.XII oraz w pierwszy dzień Wielkiejnocy

P - kurs z przesiadką w Olsztynie

p- godzina przyjazdu

o - godzina odjazdu

Nasza flota

11-130 ORNETA, ul. Krośnieńska 7, tel./fax: (55) 24 21 589, tel. (55) 24 23 660, e-mail: biuro@radex.net.pl