Rozkład jazdy na trasie Olsztyn - Braniewo

 

Wróc do całego rozkładu 

UWAGA !!  Rozkład ważny od 7.05.2013

Dworce i przystanki

Godziny odjazdów

A1

A2

A3

Olsztyn, Dworzec PKS

12:45U

15:30UP

17:00AUP

Olsztyn, Limanowskiego

I

I

I

Olsztyn, Szpital MSWiA

12:50U

15:35UP

17:05AUP

Dywity - Grzybowa

12:55U

15:40UP

17:10AUP

Dywity - Gminny Ośrodek Kultury

12:56U

15:41UP

17:11AUP

Dywity - Agro Helena

12:57U

15:42UP

17:12AUP

Stary Dwór

13:12U

15:57UP

17:27AUP

Dobre Miasto, ul. Jana Pawła II

13:16U

16:01UP

17:31AUP

Kunik

13:20U

16:05UP

17:35AUP

Praslity

13:24U

16:09UP

17:39AUP

Rogiedle kol.

13:27U

16:12UP

17:42AUP

Rogiedle skrzyż.

13:28U

16:13UP

17:43AUP

Zagony

13:31U

16:16UP

17:46AUP

Lubomino – Bloki

13:34U

16:19UP

17:49AUP

Lubomino

13:35U

16:20UP

17:40AUP

Lubomino – Urząd Gminny

13:36U

16:21UP

17:51AUP

Karbowo

13:40U

16:25UP

17:55AUP

Orneta, DWORZEC – przyjazd

13:45U

16:30UP

18:00AUP

Orneta, DWORZEC - odjazd

14:00U

16:35UP

18:05AU

Nowy Dwór

14:02U

16:37UP

18:07AU

Nowy Dwór – Leśniczówka

14:05U

16:40UP

18:10AU

Henrykowo

14:07U

16:42UP

18:12AU

Ciszęta

14:09U

16:44UP

18:14AU

Pieniężno kol.

14:15U

16:49UP

18:19AU

Pieniężno, pl. Wolności

14:17U

16:52UP

18:22AU

Pieniężno, Dworzec

14:18U

16:53UP

18:23AU

Sawity

14:19U

16:54UP

18:24AU

Sawity kol.

14:25U

17:00UP

18:30AU

Piotrowiec

14:26U

17:01UP

18:31AU

Piotrowiec skrz.

14:29U

17:04UP

18:34AU

Białczyn

14:30U

17:05UP

18:35AU

Białczyn kol.

14:33U

17:08UP

18:38AU

Wola Lipowska

14:35U

17:10UP

18:40AU

Lipowina

14:37U

17:12UP

18:42AU

Grodzie

14:40U

17:15UP

18:45AU

Zakrzewiec

14:42U

17:17UP

18:47AU

Maciejewo

14:43U

17:18UP

18:48AU

Świętochowo

14:45U

17:20UP

18:50AU

Bobrowiec

14:48U

17:23UP

18:53AU

Braniewo Dworzec

14:50U

17:25UP

18:55AU

       

A -nie kursuje w niedziele i święta

U - nie kursuje 25.XII i w pierwszy dzień Wielkiejnocy

P - kurs z przesiadką w Ornecie

Nasza flota

11-130 ORNETA, ul. Krośnieńska 7, tel./fax: (55) 24 21 589, tel. (55) 24 23 660, e-mail: biuro@radex.net.pl