Rozkład jazdy na trasie Braniewo - Olsztyn

 

Wróc do całego rozkładu 

UWAGA !!  Rozkład ważny od 7.05.2013

Dworce i przystanki

 Godziny odjazdów

A1

A2

A3

A4

Braniewo ul. Kościuszki

06:40AUP

08:30AU

15:25UP

17:40U

Bobrowiec

06:43AUP

08:33AU

15:28UP

17:43U

Świętochowo

06:45AUP

08:35AU

15:30UP

17:45U

Maciejewo

06:48AUP

08:38AU

15:33UP

17:48U

Zakrzewiec

06:50AUP

08:40AU

15:35UP

17:50U

Grodzie

06:51AUP

08:41AU

15:36UP

17:51U

Lipowina

06:53AUP

08:43AU

15:38UP

17:53U

Wola Lipowska

06:55AUP

08:45AU

15:40UP

17:55U

Białczyn kol.

06:58AUP

08:48AU

15:43UP

17:58U

Białczyn

07:00AUP

08:50AU

15:45UP

18:00U

Piotrowiec skrz.

07:03AUP

08:53AU

15:48UP

18:03U

Piotrowiec

07:04AUP

08:54AU

15:49UP

18:04U

Sawity kol.

07:07AUP

08:57AU

15:52UP

18:07U

Sawity

07:08AUP

08:58AU

15:53UP

18:08U

Pieniężno, Dworzec

07:14AUP

09:04AU

15:59UP

18:14U

Pieniężno, pl. Wolności

07:15AUP

09:05AU

16:00UP

18:15U

Pieniężno kol.

07:16AUP

09:06AU

16:01UP

18:16U

Cieszęta

07:19AUP

09:09AU

16:04UP

18:19U

Henrykowo

07:24AUP

09:14AU

16:09UP

18:24U

Nowy Dwór – Leśniczówka

07:26AUP

09:16AU

16:11UP

18:26U

Nowy Dwór

07:28AUP

09:18AU

16:13UP

18:28U

Orneta, ul. Dąbrowskiego

07:31AUP

09:21AU

16:16UP

18:31U

Orneta, DWORZEC – przyjazd

07:33AUP

09:23AU

16:18UP

18:33U

Orneta, DWORZEC - odjazd

07:45U

09:30AU

16:30U

18:50U

Karbowo

07:50U

09:35AU

16:35U

18:55U

Lubomino – Urząd Gminny

07:54U

09:39AU

16:39U

18:59U

Lubomino

07:55U

09:40AU

16:40U

19:00U

Lubomino – Bloki

07:56U

09:41AU

16:41U

19:01U

Zagony

07:59U

09:44AU

16:44U

19:04U

Rogiedle skrzyż.

08:02U

09:47AU

16:47U

19:07U

Rogiedle kol.

08:03U

09:48AU

16:48U

19:08U

Praslity

08:06U

09:51AU

16:51U

19:11U

Kunik

08:10U

09:55AU

16:55U

19:15U

Dobre Miasto, ul. Jana Pawła II

08:14U

09:59AU

16:59U

19:19U

Stary Dwór

08:18U

10:03AU

17:03U

19:23U

Dywity - Agro Helena

08:36U

10:21AU

17:21U

19:41U

Dywity - Gminny Ośrodek Kultury

08:37U

10:22AU

17:22U

19:42U

Dywity - Grzybowa

08:38U

10:23AU

17:23AU

19:43U

Olsztyn, Szpital MSWiA

08:43U

10:28AU

17:28U

19:48U

Olsztyn, Limanowskiego

08:45U

10:30AU

17:30U

19:50U

Olsztyn, Dworzec PKS

08:50U

10:35AU

17:35U

19:55U

A -nie kursuje w niedziele i święta

U - nie kursuje 25.XII i w pierwszy dzień Wielkiejnocy

P - kurs z przesiadką w Ornecie

Nasza flota

11-130 ORNETA, ul. Krośnieńska 7, tel./fax: (55) 24 21 589, tel. (55) 24 23 660, e-mail: biuro@radex.net.pl